Aquatec deszczownice do prysznica, dla małych łazienek i dużych marzeń

 

Baterie modułowe Plus+ zapewniają nieustanie poczucie ekskluzywności i charakteru łazience, w której się znajdują. Baterie można wybrać spomiędzy trzech rozmiarów wylewek oraz stylu i wielu kolorów armatury.

 

By bateria umywalkowa podtynkowa PLUS+ była kompletna należy dobrać moduł podtynkowy PLUS+, który jest przeznaczony dla tego typu komponentów.

 

BUDOWA BATERII PODTYNKOWEJ PLUS+ – MODUŁ PODTYNKOWY

BUDOWA BATERII PODTYNKOWEJ PLUS+ – MODUŁ ZEWNĘTRZNY

WYKOŃCZENIE BATERII

 

 

Szczególnie ważne wśród armatury tego typu jest jej wykończenie. Aquatec oferuje wybór rozmiaru jak i wielu kolorów baterii umywalkowej Plus+, aby w pełni skomponować baterię, tak jak tego chcesz i będzie idealnie pasował do Twojej łazienki.

 

Do tego baterię Plus+ można montować w 4 pozycjach, tak aby była ona wygodna dla użytkownika.

ROZETKI MASKUJĄCE

 

Każda łazienka jest inna. Jedni lubią kształty zaokrąglone, owalne a drudzy będą gustem bliżej kształtów ostrych, kwadratowych.  Dla różnego typu gustu posiadamy różnego typu rozetki maskujące: Square albo Round.

ROUND

 

Rozetka maskująca Round posiada unikatowe, chromowe wykończenie o charakterze minimalistycznym. Właśnie dzięki minimalizmowi sprawdzi się w klasycznych, jak i tych bardziej modernistycznych łazienkach.

 

 

MINI GALERIA MOŻLIWOŚCI

SQUARE

 

W przeciwieństwie do Round, Square posiada zadziorny charakter. To rozetka o ostrych kształtach, ukazujących usposobienie użytkownika. Square sprawdzi się we wnętrz stylowym, wywierając przy tym wrażenie idealnie skomponowanego.