Aquatec deszczownice do prysznica, dla małych łazienek i dużych marzeń

 

Magia kolorów w Aquatec jest odzwierciedlona w najdrobniejszych jak i tych najbardziej okazałych produktach. Razem z klasycznymi kolorami takimi jak chrom wśród komponentów albo biel wśród ceramiki, również możemy spotkać produkty dostępne w wykończeniach: matowym czarnym, matowym białym, złotym, kolorze “316” oraz nikiel. Duża gama kolorów da każdemu pole do popisu w swojej przestrzeni kąpielowej oraz kuchni.

 

ZOBACZ JAK WYGLĄDAJĄ!

 

“316” 

316 wykonany jest ze stali nierdzewnej. To doskonała synteza technologii, designu, rzemieślniczej troski oraz poszanowania do natury. 316 jest nietoksycznym , w 100% podlega recyklingowi oraz nigdy nie traci swojego piękna dzięki zabezpieczeniom przeciwko korozji i przetarć.

PVD

Specjalna technologia nadawania kolorów przez jednoczesne jej utwardzanie. Dzięki wysokiej temperaturze przy tworzeniu wykończenia kolor zachowuje swój blask nawet przez dekadę.

POWŁOKA SZCZOTKOWANA

Szczotkowanie powłoki to proces, który nada głębi otoczeniu oraz niepowtarzalny wygląd komponentu. Powłoka szczotkowana zostaje coraz częściej wybierana wśród miłośników piękna i mody.

MAT

Mat aktualnie jest na topie. Nadanie produktowi matowego wykończenia sprawia, że nabiera wyjątkowego stylu. Wyróżniające się komponenty nadadzą przestrzeni łazienkowej nieodpartej elegancji.

GALERIA MOŻLIWYCH WYKOŃCZEŃ

 

Wykończenie chrom

Wykończenie “316”

Wykończenie: głębokie szare

Wykończenie biały mat

Wykończenie czarny mat

Wykończenie czarny mat

Wykończenie czarny mat

Wykończenie czarny mat

Wykończenie szczotkowana miedź

Wykończenie szczotkowana miedź

Wykończenie szczotkowane złoto

Wykończenie polerowane złoto

 

TO I NIE TYLKO!

Komponenty widoczne w naszej małej galerii mogą być wpasowane w kabiny, meble oraz ceramikę z nietuzinkowym wykończeniem. To dzięki nim możesz w pełni cieszyć się kompletną i elegancką łazienką. Oczywiście kabiny oraz ceramika również dostępne są na Aquatec!