Aquatec deszczownice do prysznica, dla małych łazienek i dużych marzeń

DESZCZOWNICE AQUATEC – PROSTE SPOSOBY NA DOMOWE SPA

         Nawet sobie nie wyobrażasz jak wiele możliwości na własne SPA we własnej łazience, we własnym domu dają produkty Aquatec. Wiele rozwiązań stworzonych na bazie wieloletnich doświadczeń firmy w tworzeniu i produkcji urządzeń dedykowanych przestrzeni prysznica do domowych łazienek, sauny i salonów SPA, oraz wyposażenia około-basenowego oferuje proste i nieskomplikowane systemy do Twojej łazienki. Instalacja, montaż i podłączenia wiele z nich nie wymagają żadnych przeróbek związanych z uciążliwym remontem. Pozwolą one Tobie wyposażyć Twoje miejsce codziennej higieny w strefę relaksu, odprężenia, które stanie się dla Ciebie Twoim własnym domowym SPA. Bez znaczenia, czy będzie to niewielka łazienka, przestronny pokój kąpielowy, a deszczownica będzie zamontowana na ścianie, w narożniku, przy wannie, w kabinie prysznicowej lub zaaranżowanej nietypowej wnęce przestrzeni prysznica. Poniżej możesz zobaczyć niektóre z nich. 

DESZCZOWNICE SUFITOWE

Z godnie z przeznaczeniem instaluje się je w suficie. W ofercie Aquatec masz możliwość wyboru deszczownic sufitowych pod względem kształtu, wymiarów, ilości strumieni oraz także koloru wykończenia powierzchni.

DESZCZOWNICE NAŚCIENNE

Deszczownice naścienne, jak sama nazwa wskazuje, to alternatywa, która nadaje się wyłącznie na ściany. Klasyczne rozwiązania ułatwią codzienne użytkowania, a nowoczesne zastosowania sprawią, że każda kąpiel będzie przyjemnością.

KASKADY NAŚCIENNE

Deszczownice wyposażone w wylewkę kaskadową to gratka dla użytkowników. Aquatec zadbało o komfort, dlatego takie rozwiązanie w wielu swoich deszczownicach.

DESZCZOWNICE ŚCIENNE

Montowane na ścianie do uprzednio wykonanej instalacji podtynkowej. Mogą być montowane w miejsce wcześniej zamontowanych deszczownic na ramieniu lub dysków prysznicowych. W Aquatec znajdziesz odpowiedni model deszczownicy ściennej pod względem kształtów, wielkości oraz koloru.

DESZCZOWNICE Z OŚWIETLENIEM LED

Aquatec w swojej ofercie daje Ci także możliwość wyboru deszczownicy z oświetleniem typu LED tzw. deszczownic do chromoterapii. Światło może być przekazywane pojedynczym strumieniom lub pochodzić od panela, a sterowanie jego barwą odbywa się za pomocą pilota.

PANELE I KOLUMNY PRYSZNICOWE

Kolumny i panele prysznicowe Aquatec to najszybszy sposób na deszczownice we własnej łazience. Montuje się je bezpośrednio w miejsce po zdemontowanej baterii. Aquatec wykona dla Ciebie także panel lub kolumnę na specjalne zamówienie wg indywidualnych potrzeb.

DESZCZOWNICE DO RAMION

Okrągłe, kwadratowe, prostokątne i owalne. Montowane do ramion, które mogą wychodzić ze ściany lub sufitu. Deszczownice do ramion to także szeroki wybór pod względem średnicy i wymiarów.

WYLEWKI KASKADOWE

Aquatec posiada w swojej ofercie kilka modeli wylewek kaskadowych, które możemy montować w ścianie podtynkowo lub natynkowo, przy wannie lub nad umywalką. Dzięki temu mogą pełnić funkcje prysznica, napełniać wannę lub umywalkę.

RĄCZKI I AKCESORIA

Przyłącza, wylewki, dysze, rączki i węże prysznicowe to niezbędna lista produktów, która dopełnią funkcjonalność każdego zestawu. Choć stanowią element wykończenia sytemu prysznicowego są niezmiernie istotne także pod względem designerskim.

BATERIE I ARMATURA

Sercem każdego dobrego prysznica jest bateria zasilająca. Ważnym jest prawidłowy dobór baterii do deszczownicy. Zawsze należy uwzględnić przepływy, ilość oraz system mieszania wody. Nie możemy też pominąć, że baterie montowane są w ścianie, a więc należy dobrać ją także pod względem jakośći.