Aquatec deszczownice do prysznica, dla małych łazienek i dużych marzeń

 

SELECTION PRIVÈE TO WSZYSTKO I DUŻO WIĘCEJ

Niepowtarzalną ekspresję nadają wyzwalające się z produktów emocję. Łączące się kompozycję wzornicze z nienagannym stylem tworzą zupełnie nowy, lepszy produkt. To wybór nowych i luksusowych ofert, przygotowanych z myślą o kliencie. Efekt końcowy jest osobliwy i niepowtarzalny, dzięki własnoręcznej pracy naszych ekspertów.

 

WYKOŃCZENIE NA WAGĘ ZŁOTA

 

PEVE

 

 

PEVÈ

Gwiezdny kurz, który łączy się ze wszystkimi Twoimi zmysłami. Cenne, małe iskierki tworzące się na wykończeniu przypominają drobne, lekkie, falowania.

 

 

MOSAICO

Szczególne wykończenie wyglądem przypomina mozaikę, gdzie urzekający wygląd zawarty jest w językowej melodii uczucia. Ekskluzywne, gładkie wykończenie jest porównywalne do gładkości najczystszego diamentu.

 

 

SPINATO

To tu klasyczna czerń spotyka się z wyrafinowanym blaskiem złota. Wzór wykończenia przypomina gładki, chromowany haft, posiadający jedwabistą strukturę.

 

 

CESELLO

Intensywna gra dotyku rozgrywa się na ekspresywnej oraz niespotykanej powierzchni baterii umywalkowej, która przyciąga swoją ujmującą gładkością i stylistyką.

 

 

CHICCHI

Zmysłowe wykończenie przypomina bezchmurne, gwieździste niebo. W dotyku przypomina fale posuwające się lekko po tafli wody, wyglądając przy tym olśniewająco.

 

STUPROCENTOWA PERSONALIZACJA

Tak naprawdę to Ty, jako klient, dobierasz sobie wykończenie, kolor oraz styl Twojej własnej baterii umywalkowej. Posiadamy w ofercie cztery style baterii, różniących się od siebie kształtem i stylem. Do takiego stylu możesz dobrać, wedle uznania, wykończenie oraz kolor.

 

STYLE BATERII: 

 

MICHELANGELO

Dostępne w kolorach chrom, czarny ze złotymi elementami oraz złotym. Możliwe wykończenie: Pavè oraz Chicchi.

DONATELLO

Dostępne kolory chrome, czarny ze złotymi elementami oraz złoty. Możliwe wykończenie: Mosaico.

LEONARDO

Dostępne kolory to chrome, złoty oraz czarny z elementami złotymi. Możliwe wykończenie: Cesello oraz Mosaico.

CARAVAGGIO

Dostępne w kolorach chrome, złoty oraz czarny ze złotymi elementami. Możliwe wykończenie: Cesello, Chicchi oraz Spinato.

 

 

OD POCZĄTKU DO KOŃCA ROBIONE RĘCZNIE

Każdy klient oczekuje od produktu wszystkiego co najlepsze. Nasze ekskluzywne baterie umywalkowe bez przerwy są pod stałym nadzorem naszych wykwalifikowanych ekspertów. Każdy element wykończenia to proces, którego nikt nie jest w stanie odtworzyć idealnie. Każdy produkt ma unikatowy wzór na skutek ręcznego wykonania.