Aquatec deszczownice do prysznica, dla małych łazienek i dużych marzeń

POZNAJ STRUMIENIE AQUATEC, I DOŚWIADCZAJ WRAŻEŃ

       Twój codzienny prysznic to nasza troska o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze deszczownice zapewniały domownikom satysfakcję z niepowtarzalnych doznań zmysłowego orzeźwienia pod prysznicem. Podejmując to wyzwanie stworzyliśmy systemy prysznicowe o najwyższej funkcjonalności i walorach estetycznych, aby spełniały właśnie Twoje oczekiwania.

Wiemy, że zaczynając nowy dzień od porannego prysznica chcesz poczuć się pełen energii i świeżości, a wieczorem, po pełnym dniu codziennych obowiązków odbyć swój rytuał we własnej łazience, który przyniesie Ci ulgę i pozwoli się zregenerować. Wiemy także, że czasami potrzebujesz odprężenia, a czasami tylko zwykłej zabawy i dlatego zastosowaliśmy wiele unikalnych, opatentowanych rozwiązań, które zawsze będą do Twojej dyspozycji.

Kombinacja różnorodnych strumieni wypływającej wody pod prysznicem z deszczownic Aquatec to gwarancja, że doświadczysz unikalnych wrażeń, których będziesz oczekiwał w danym czasie. Poniżej możesz zobaczyć rodzaje strumieni, którymi możesz się cieszyć każdego dnia we własnym domu, we własnej łazience – własnym domowym SPA. Wybierz strumienie, a my spersonalizujemy dla Ciebie wyjątkową deszczownicę.

 

TROPIKALNY DESZCZ

Najpopularniejszy strumień prysznica z deszczownic, z którego będziesz najprawdopodobniej korzystał najczęściej. Dlatego właśnie jemu poświęciliśmy najwięcej uwagi, aby dostosować go do Twoich wymagań. Specjalna technologia produkcji kartriga w sposób unikalny doprowadza wodę do każdej z pojedynczych dysz. Takie rozwiązanie sprawia, że mimo intensywności strumienia jest on także wysoce oszczędny. Jak będzie rozłożysty, jak grube będą jego krople zależy od deszczownicy, którą wybierzesz.

Kaskada

Deszczownice i wylewki kaskadowe z płaskim opadającym strumieniem pod wpływem grawitacji, niczym wodospad, sprawia wrażenie wodnego ostrza rozbryzgującego i przesuwającego się po ciele. Kaskad to także bardzo praktyczny strumień, gdyż swobodnie opadająca woda umożliwi Ci delikatną kąpiel bez konieczności zmoczenia włosów. Docenisz ten walor szczególnie jeśli jesteś kobietą, bo niejednokrotnie chciałabyś tego uniknąć. Strumieniem kaskady w deszczownicach Aquatec nie musisz się martwić zużyciem wody – są naprawdę bardzo ekonomiczne. Zdziwisz się jeżeli powiemy Ci, że zużywają mniej wody niż zwykła standardowa raczka prysznicowa.

Mgła

Strumień ten jest bardzo praktyczny i niezwykle oszczędny, bo tworzona przez niego mgła okalająca całe ciało nie spłukuje zbyt szybko mydła, różnego rodzaju balsamów i odżywek, co pozwala przez niezbędny czas utrzymać się tym środkom na ciele, tak jak tego sobie w danej chwili życzymy. W deszczownicach Aquatec strumień mgły jest tworzony przez 4 pojedyncze dysze. Uznaliśmy, iż taka ich ilość rozmieszczona w narożnikach deszczownic da Ci poczucie pełnej kontroli.  

Słup wody

Cylindryczny kształt strumienia swobodnie opadającej wody, który uderza w ciało punktowo całą siłą swojego ciężaru. Deszczownica z tym strumieniem sprawi, że odkryjesz namiastkę nieprzebranej energii ukrytej w Twojej łazience. Wrażenie jest nieodparte, gdyż Twoje ciało przeciwstawiając się sile uderzenia lejącego, niekończącego się słupa wody zostaje intensywnie pobudzone do działania.

Spin

Podwójny strumień, któremu został nadany w ruch obrotowy przez co jego efekt masujący i tonizujący jest niebywale efektywny. Uderza naprzemiennie dużymi, napowietrzonymi kroplami wody, które rotacyjnie będą przemieszczać się po Twoim ciele.

Wire

Strumień w tej deszczownicy tworzony jest przez szereg pojedynczych dysz, które napowietrzają przepływająca wodę i zamieniają ją w grube oderwane krople nadając im swobodny, a zarazem regularny kierunek pozwalając im swobodnie opadać pod wpływem własnego ciężaru.

Wave

Deszczownice Aquatec z tym strumieniem posiadają innowacyjne rozwiązanie poruszających się pojedynczych dysz ułożonych liniowo. Ruch zmieniający kąt wypływu jest wytwarzany jedynie siłą przepływającej wody. Dysze napowietrzają przepływająca wodę i zamieniają ją w grube, rzęsiste krople wprawiając je w falujący, swobodnie opadających masująco tonizująca strumień.

Twist

Wirujący strumień składający się z dużych bąbli wodnych – tak, to nie są w tym strumieniu zwykłe krople. Ruch wirowy strumienia kształtowany jest na ujściu z dyszy pulsacyjnej. Powoduje to, że bąble rozbijają się na ciele z dużą siłą wzmocnioną przez ruch spiralny. Strumień ten zapewne pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie oddziaływując zarazem na ciało i umysł.    

Wave boczny

Wylewki do masażu Aquatec z tym strumieniem mają system ruchomego kartriga z umieszczonymi pojedynczymi dyszami ułożonymi poziomo. Ruch opadający i unoszący jest wytwarzany jedynie pod wpływem przepływającej wody, która w następstwie zostaje napowietrzona i zamieniona w grube i rzęsiste krople.   

Spray body jet

Skoncentrowany strumień deszczowy boczny zapewniający relaksujący i głęboko odprężający efekt nawet przy niewielkim natężeniu przepływu.

Spin boczny

Podwójny strumień, któremu został nadany w ruch obrotowy przez co jego efekt masujący i tonizujący jest niebywale efektywny. Uderza naprzemiennie dużymi, napowietrzonymi kroplami wody, które rotacyjnie będą przemieszczać się po Twoim ciele.