Kolekcja Black Matt

1

 

KOLEKCJA BLACK MATT…

 

to ekskluzywna kolekcja wyprodukowana przez włoskiego producenta. Łazienkowa oraz kuchenna kolekcja Black Matt to nic innego niż wysoka jakość zaklęta w matowe, eleganckie wykonanie, dokładne pod każdym względem.

 

Aquatec oferuje szeroki wybór baterii Black Matt, które przypadnie do gustu każdego, kto szuka charakteru w łazience, ale również elegancji i nowoczesności.

 

Produkty te są badane pod kątem oszczędności wody, jak również komfortu i codziennej użyteczności. Co ważne, baterie te wykonane przez włoskiego producenta, oszczędzają do 10l wody dziennie na jedną osobę, co w przeliczeniu na rok kalendarzowy daje znaczny wynik zaoszczędzonej wody.

 

 

 

SZEROKI WYBÓR BATERII ŁAZIĘKOWYCH:

   Bateria bidetowa                    Bateria natryskowa                     Bateria prysznicowa                   Bateria umywalkowa         Bateria umywalkowa podtynkowa           Bateria wannowa

5 KATEGORII BATHROOM BLACK MATT

Każda z rodzaju baterii dostępna jest w wersji czarny mat. Do tego możemy wybrać jej kształt miedźy pięcioma kategoriami: XS, JABIL, GOODLIFE, EDGE oraz PILLAR.

Każda z tych serii posiada wyjątkowe wykonanie charakterystyczne dla samej siebie. To ty wybierasz jaki kształt Ci odpowiada i jaki odpowiada Twojej łazience.

 

 

GOODLIFE

 

 

Klasyczne kształty baterii zaklęte są w czarnym wykończeniu, nadając nowoczesności oraz charakteru produktu.

EDGE

 

 

Ostre kontury oprawione są w nienagannej elegancji. Te nowoczesna sylwetka dodaje innowacyjności swoi wyglądem jak i czarnym, matowym wykończeniem.

JABIL

 

 

Profil bateri Jabil urzeka swoją konstrukcją. To innowacyjna seria wprowadzająca ład i charmonie w swoje otoczenie, a nowoczesny i innowacyjny fason znajdzie swoje miejsce w każdym wnętrzu.

PILLAR

 

 

Urzekająca postać baterii PILLAR to nic innego jak jej ostre kształty jak i matowe, czarne wykończenie. Konstrukcja ta znajdzie napewno swoje miejsce w tych bardziej nowoczesnych łazienkach, jak i tych mniej nowoczesnych.

XS

 

 

Smukłość komponentów ceni sobie wiele klientów, dlatego kolejna seria opiewa w smukłe, gładkie kształty oraz fakturę.