Aquatec deszczownice do prysznica, dla małych łazienek i dużych marzeń

1

 

KOLEKCJA BLACK MATT…

 

to ekskluzywna kolekcja wyprodukowana przez włoskiego producenta. Łazienkowa oraz kuchenna kolekcja Black Matt to nic innego niż wysoka jakość zaklęta w matowe, eleganckie wykonanie, dokładne pod każdym względem.

 

Aquatec oferuje szeroki wybór baterii Black Matt, które przypadnie do gustu każdego, kto szuka charakteru w łazience, ale również elegancji i nowoczesności.

 

Produkty te są badane pod kątem oszczędności wody, jak również komfortu i codziennej użyteczności. Co ważne, baterie te wykonane przez włoskiego producenta, oszczędzają do 10l wody dziennie na jedną osobę, co w przeliczeniu na rok kalendarzowy daje znaczny wynik zaoszczędzonej wody.

 

 

 

SZEROKI WYBÓR BATERII ŁAZIĘKOWYCH:

   Bateria bidetowa                    Bateria natryskowa                     Bateria prysznicowa                   Bateria umywalkowa         Bateria umywalkowa podtynkowa           Bateria wannowa

5 KATEGORII BATHROOM BLACK MATT

Każda z rodzaju baterii dostępna jest w wersji czarny mat. Do tego możemy wybrać jej kształt miedźy pięcioma kategoriami: XS, JABIL, GOODLIFE, EDGE oraz PILLAR.

Każda z tych serii posiada wyjątkowe wykonanie charakterystyczne dla samej siebie. To ty wybierasz jaki kształt Ci odpowiada i jaki odpowiada Twojej łazience.

 

 

GOODLIFE

 

 

Klasyczne kształty baterii zaklęte są w czarnym wykończeniu, nadając nowoczesności oraz charakteru produktu.

EDGE

 

 

Ostre kontury oprawione są w nienagannej elegancji. Te nowoczesna sylwetka dodaje innowacyjności swoi wyglądem jak i czarnym, matowym wykończeniem.

JABIL

 

 

Profil bateri Jabil urzeka swoją konstrukcją. To innowacyjna seria wprowadzająca ład i charmonie w swoje otoczenie, a nowoczesny i innowacyjny fason znajdzie swoje miejsce w każdym wnętrzu.

PILLAR

 

 

Urzekająca postać baterii PILLAR to nic innego jak jej ostre kształty jak i matowe, czarne wykończenie. Konstrukcja ta znajdzie napewno swoje miejsce w tych bardziej nowoczesnych łazienkach, jak i tych mniej nowoczesnych.

XS

 

 

Smukłość komponentów ceni sobie wiele klientów, dlatego kolejna seria opiewa w smukłe, gładkie kształty oraz fakturę.

NOWOŚĆ NA AQUATEC!

 

Na naszej stronie Aquatec została dodana nowa kategoria “Baterie kuchenne”. Kategoria ta została stworzona z myślą o kuchennych zakamarkach naszego domu. Produkty te są nacechowane nowoczesnością oraz naturalnym pięknem. Zróżnicowane formy sprawią, że każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie.

 

DO TEGO!

Na stronie pojawiły się warianty produktów odnoszących się do kolorów, również BLACK MATT. Deszczownice, rączki, przyłącza, panele, baterie, dysze oraz zestawy od teraz kupisz w tym elegancki matowym wykończeniu.