Aquatec deszczownice do prysznica, dla małych łazienek i dużych marzeń

Wylewki kaskadowe to produkty, które nadają określony tor wodzie. Woda pod wpływem grawitacji tworzy płaski i rozłożysty strumień wody, niczym wodospad, którego energia koncentruje się w miejscu uderzenia.

Nasze wszystkie produkty wyposażone w natrysk kaskadowy są wykonane z najlepszej jakości produktów. Są to produkty trwałe, oryginalne, posiadające smukłe i gładkie wykończenie. Do tego wylewki kaskadowe posiadają szeroką gamę kolorystyczną począwszy od klasycznego chromu, kończąc na szczotkowanej miedzi.

Strumień kaskady to synonim większego komfortu jak i na większej praktyczności. Fala wodospadu wychodząca z wylewki pozwala na kąpiel, gdzie nie musisz moczyć włosów. Do tego rozchodząca fala przemierza nasze ciało delikatnie je rozmasowując.

 

 

PRYSZNIC POD KASKADĄ 

NOWOŚĆ NA RYNKU 

Wylewki kaskadowe to jeden z najnowszych odkryć wśród produktów tego typu. Są uznawane jako jedne z ciekawszych natrysków górnych, ale na rynku są dopiero od  niedawna. Dla wielu dźwięk wody, przyjemne uderzenia o skórę to nieodłączny element wieczoru.

ZALETY STRUMIENIA

Twórcy wylewek kaskadowych nadali im właściwości charakterystycznych dla wodospadów, gdzie swobodnie opadająca woda pod wpływem grawitacji tworzy płaski i rozłożysty strumień, niczym potok. Energia zawarta w tym natrysku magicznie przenosi się na nas podczas codziennego korzystania. Woda koncentruje się w miejscu uderzenia, aby następnie rozejść się falą niosącą moc uwolnioną czystymi siłami natury.

PRAKTYCZNOŚĆ WYLEWEK

Kaskada to bardzo praktyczny strumień. Kąpiąc się pod nim wcale nie musimy moczyć włosów, by móc korzystać w pełni z wyjątkowych właściwości strumienia. Do tego kaskady są bardzo ekonomiczne. Wylewka zużywa znacznie mniej wody niż jej klasyczni przyjaciele. Przeprowadzone badania pokazują, że kaskady Aquatec utrzymują wartość przepływów odpowiadających najbardziej oszczędnym i ekonomicznym bateriom.

ZAŁOŻENIA FIRMY AQUATEC

Twój codzienny prysznic to nasza troska o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zamiarem Aquatec jest, aby te wyjątkowe właściwości kaskad mogły być wykorzystywane i doświadczane przez nas każdego dnia, kiedy tylko zapragniemy chwili ucieczki od codziennych trosk.

WYLEWKA DLA KAŻDEGO

Wylewki kaskad0we sprawdzi się wspaniale zarówno w małej jak i dużej łazience. Na większym metrażu efektowniejsze będzie zastosowanie wylewki nadtynkowej lub deszczownicy z natryskiem kaskadowym, do mniejszych łazienek sprawdzi się wylewka podtynkowa, zajmująca mało miejsca. W ofercie Aquatec znajdują się produkty zarówno wpisujący się w styl minimalistyczny, nowoczesny jak i klasyczny.

WYLEWKI XL

Okazały rozmiar kaskady zapewni stu procentowy natrysk górny, który równomiernie pokryje Twoje ciało milionami kropel. W Aquatec dostępne są dwie wylewki kaskadowe w rozmiarze XL, które są cudowną alternatywą codziennego prysznica.

 

 

RODZAJE WYLEWEK KASKADOWYCH

Deszczownice z natryskiem kaskadowym to idealna alternatywa dla codziennego prysznica. Deszczownice z natryskiem kaskadowym również wykorzystujemy do produkcji naszych deszczownic naściennych do osadzenia na ścianie.

 

 

ARANŻACJE INSPIRUJĄCYCH FAL