Aquatec producent deszczownic.

Coretherm i Corebox

CORETHERM I COREBOX

To seria baterii podtynkowych. Sprawdzone i najnowocześniejsze rozwiązanie tego typu armatur dopasowanych do przestrzeni prysznica. Konstrukcja baterii składa się z dwóch elementów: modułu podtynkowego CORETHERM albo COREBOX oraz elementów zewnętrznych – rozety maskującej, pokręteł.

Aby bateria była kompletna należy dobrać moduł podtynkowy CORETHERM.  Takie rozwiązanie, przede wszystkim, sprawi, że do elementu podtynkowego możemy dobrać baterię zewnętrzną, która jest dostępna w różnych kształtach.

 

Każdy unikalny wzór rozety może być wykorzystany, w zależności od potrzeb do jednego, dwóch, trzech, czterech lub pięciu odbiorników.

corebox

 

Każdy z Was pewnie zastanawiał się co oznacza “bateria pięciodrożna”. Prostą odpowiedzią jest sformułowanie “bateria do pięciu odbiorników”.
Ale jak to wygląda?
Tu właśnie przychodzimy z prostym schematem jak bateria do odbiorników może doprowadzać wodę.

 

To tylko przykładowe rysunki przepływów. Pamiętaj, to ty wybierasz do czego bateria ma podprowadzać wodę!

 

 

Przyjrzyjmy się bliżej oddzielnym elementom, każdy z nich posiada bardzo ważną funkcję.

 

Do odpowiedniego modułu zewnętrznego należy nabrać odpowiedni moduł wewnętrzny, który będzie trzymał pieczę nad całą kąpielą.

 

 

 

UNIWERSALNY MODUŁU COREBOX

 

 

COREBOX to uniwersalny element podtynkowy do zasilania od 1 do 3 odbiorników.

Jego modułowe rozwiązanie pozwala zainstalować mieszacz termostatyczny lub mechaniczny z serii baterii podtynkowych COREBOX.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie firmy Aquatec w produkcji, sprzedaży i realizacji odbija się to na bezsprzecznym zadowoleniu naszych klientów.

 

Spójrzmy jeszcze jak to wszystko działa. Jest to najważniejsze by zrozumieć swoją łazienkę i komponenty w niej zawarte!

 

 

GALERIA MOŻLIWYCH ROZWIĄZAŃ