Aquatec deszczownice do prysznica, dla małych łazienek i dużych marzeń

UWAGA! By zestaw był kompletny w trakcie zakupu należy odpowiednio dobrać elementy: element zewnętrzny (dobrać styl wśród dostępnych i kolor) i element wewnętrzny (uniwersalny element podtynkowy COREBOX) tak jak na schemacie poniżej.

 

COREBOX to nic innego jak produkty, bez których przestrzeń prysznicowa nie da rady funkcjonować. To kolekcja baterii prysznicowych do jednego, dwóch lub trzech odbiorników, które obsługuje uniwersalny moduł podtynkowy COREBOX.

 

COREBOX to kolekcja baterii zewnętrznych oraz modułu wewnętrznego, bez którego bateria nie będzie działać. Jego modułowe rozwiązanie pozwala zainstalować mieszacz termostatyczny lub mechaniczny z serii baterii podtynkowych COREBOX.

 

Spójrzmy jeszcze jak to wszystko działa. Jest to najważniejsze by zrozumieć swoją łazienkę i komponenty w niej zawarte!

 

BUDOWA UNIWERSALNEGO MODUŁU PODTYNKOWEGO COREBOX

 

BUDOWA BATERII PRYSZNICOWEJ ELEMENTU ZEWNĘTRZNEGO COREBOX

+

=

 

JAK PRAWIDŁOWO PODŁĄCZYĆ MODUŁ COREBOX?

 

 

MECHANIZM COREBOX

NOWOŚĆ!

Do Aquatec zawitał nowy rodzaj baterii prysznicowych do COREBOX. Bateria prysznicowa CORE PUSH cechuje się prostymi elementami, a wszystkie funkcję są połączone jednym centralnym sterowaniem. Wystarczy jedno dotknięcie by wziąć prysznic!

 

Rozbudowana technologia pozwala na wybór przepływu i rodzaju strumienia za pomocą jednego sterowania – dostępne w wersji z dwoma lub trzeba przyciskami (drogami).

 

GALERIA MOŻLIWYCH ROZWIĄZAŃ