“Gratisowy Montaż Panelu lub Kolumny Prysznicowej Aquatec” – Korzyści i regulamin.

W Aquatec nieustannie poszukujemy sposobów, by nasze rozwiązania były jeszcze bardziej dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań. Z wielką ekscytacją prezentujemy wyjątkową ofertę promocyjną, która ma na celu podnieść poziom Twojego zadowolenia z dokonywanych zakupów. Wykorzystaj niepowtarzalną szansę – przy nabyciu jakiegokolwiek panelu prysznicowego z naszej szerokiej gamy produktów, zapewniamy Ci montaż wybranego panela lub kolumny prysznicowej absolutnie bez opłat!

Ta specjalna propozycja umożliwia Ci doświadczenie luksusu i wygody, jakie gwarantują nasze panele prysznicowe, bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Czy to marzenie o odnowieniu Twojej łazienki, czy ambitne plany kompleksowego remontu – nasze rozwiązania są precyzyjnie dopasowane do Twoich potrzeb. Skorzystaj z promocji “Gratisowy montaż panelu lub kolumny prysznicowej Aquatec”, trwającej do 30 kwietnia 2024 roku, i pozwól sobie na odrobinę luksusu bez żadnych dodatkowych kosztów.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy do skorzystania z promocji, która jest świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości, spełniających i przekraczających oczekiwania naszych Klientów. W Aquatec jesteśmy przekonani, że każdy zasługuje na nieco luksusu w swoim domu – teraz jest najlepszy moment, by z niego skorzystać.

Regulamin Promocji “Gratisowy Montaż Panelu lub Kolumny Prysznicowej Aquatec”

§1 Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem promocji “Gratisowy Montaż Panelu lub Kolumny Prysznicowej Aquatec” (dalej jako “Promocja”) jest Aquatec.
 2. Promocja trwa do dnia 30 kwietnia 2024 roku (włącznie).
 3. Promocja dotyczy wyłącznie zakupów dokonanych przez klientów na stronie internetowej aquate.pl.
 4. Udział w Promocji oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

§2 Warunki uczestnictwa

 1. Uczestnikiem Promocji może być każda osoba fizyczna, która dokona zakupu wybranych produktów: paneli prysznicowych lub kolumn prysznicowych dostępnych w ofercie Aquatec na stronie aquate.pl.
 2. Promocja dotyczy wyłącznie produktów zakupionych w okresie trwania Promocji.

§3 Szczegóły promocji

 1. W ramach Promocji, każdy klient, który dokona zakupu panelu prysznicowego lub kolumny prysznicowej z oferty Aquatec, otrzyma usługę montażu wybranego produktu gratis.
 2. Montaż gratisowy dotyczy tylko i wyłącznie produktów zakupionych w ramach Promocji i na terenie Polski.
 3. Usługa montażu zostanie zrealizowana przez autoryzowanych partnerów Aquatec.

§4 Realizacja promocji

 1. Aby skorzystać z promocji, klient powinien wybrać opcję dodatkowe i zgłosić “Gratisowy Montaż” przy finalizacji zakupu na stronie aquate.pl.
 2. Aquatec lub jej autoryzowany partner skontaktuje się z klientem w celu ustalenia terminu i szczegółów realizacji usługi montażu.
 3. Termin realizacji usługi montażu zostanie ustalony indywidualnie z klientem, jednak nie później niż 30 dni od daty zakupu.

§5 Postanowienia końcowe

 1. Promocja nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi przez Aquatec.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy prawa polskiego.
 3. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu Promocji z ważnych przyczyn, o czym poinformuje uczestników na stronie aquate.pl.
 4. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących Promocji, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie aquate.pl.